У Єрусалимі Президент Петро Порошенко зустрівся з вихідцями з України та волонтерами, які зараз допомагають рідній країні.

 

volonter

 

"Я щиро вдячний кожному з вас за те, що ви робите для України", - сказав Глава держави на початку зустрічі зазначивши, що не буває колишніх українців.

"Ваші зусилля допомагають тримати міжнародну коаліцію на підтримку України", - також підкреслив Петро Порошенко, звертаючись до громади.

Президент поінформував учасників зустрічі про сьогоднішні переговори з керівництвом Ізраїлю та констатував високий рівень взаємодії двох держав. Він особливо відзначив та висловив вдячність за допомогу у реабілітації бійців, які брали участь у боях за Україну на Донбасі.

Президент також висловив переконання, що безвізовий режим між Україною і Ізраїлем, відіграв позитивну роль у активізації відносин між двома країнами та її народами: "Я пишаюся тим, що у 2009 році стояв у витоків безвізового режиму між нашими народами", - зазначив він.

Крім того Глава держави повідомив, що наступного, 2016 року, Україна вшановуватиме пам'ять жертв Бабиного Яру, в якому 75 років тому нацистами було знищено 300 тис. євреїв і зазначив, що підписав Указ про створення оргкомітету з вшанування.

По завершенні зустрічі Петро Порошенко поспілкувався з 94-річним ветераном Другої світової війни Леонідом Бернштейном, який є почесним громадянином семи міст.

president

 

Прес-служба Адміністрації Президента України

 

 

СПИСОК НОВОСТЕЙ :

Go to top