10 грудня о 20:00 Pushkin Klezmer Band влаштовує грандіозну вечірку в клубі SENTRUM! У цей святковий день, на Хануку, гурт представить столичній публіці свій перший альбом, виданий на берлінському лейблі Oriente Musik. Не проґавте найголовніший єврейський концерт цього року!

 

pushkin

 

Експериментуючи з фольклором, «Пушкін» продовжує традицію клезмерів – єврейських музикантів-суперпрофесіоналів. Колись під їхні дудки гуляли єврейські весілля України та Бесарабії. У клезмерській музиці було стільки радості й танцювального запалу, що вона пережила Голокост і асиміляцію, щоб знову залунати сьогодня в повний голос.

Pushkin Klezmer Band з'явився в Києві у 2010 році просто з повітря: музика, що довги роки була розчинена в тутешній атмосфері, нарешті сконденсувалася і вилилася в звуці. Відтоді «Пушкін» виступає без зупинки – перед хіпстерами та інтелігентними бабусями; у синагогах, клубах та на фестивалях… І на весіллях, звичайно!

Klezmer Über Alles! – перший альбом гурту і взагалі перша за багато років клезмерська платівка, що була записана в Україні. Зіграні тут традиційні єврейські мелодії та пісні походять з цих місць (про це говорять самі їх назви). І це зовсім не музейний мотлох. З легкої руки молодих клезмерів старовинні теми стають частиною актуальної джазової та world music культури. Протискуючись крізь жанри, балансуючи між балканським безумством та розумним джазом, теплим ретро та соковитою шароварщиною, «Пушкін» намацує свій новий солодкий стиль.

10 грудня, початок о 20:00
Клуб SENTRUM, вул. Шота Руставели, 11.
Квітки на karabas.com, за телефоном 044 590 5550,
а також у всіх касах міста.

СПИСОК НОВОСТЕЙ :

Go to top