21 листопада 2021 року, Єврейський фонд в Україні та Єврейський форум України під керуванням Роксани Гамарник за підтримки Голландського єврейського гуманітарного фонду та Асоціації східно-європейських євреїв AEEJ
, заснований Аркадієм Монастирським.
Фестивальну програму, що проходить он-лайн відкрила вистава «Тев’є - Тевель», Національного академічного театру імені Івана Франка, вистава була приурочена до 80-річчя з дня народження Богдана Ступки. У день відкриття Фестиваль відвідало близько 1500 глядачів в різних куточків світу.
Протягом багатьох років фестиваль «Мандруючі зірки» визнається одним з кращих театральних проектів в області культур національних меншин України.
На церемонії урочистого відкриття цього фестивалю були оголошені вітання керівника Відділу з питань релігій, забезпечення права громадян на свободу світогляду і віросповідання Секретаріату Кабінету Міністрів України Андрія Юраша та Голови ЄФУ Роксани Гамарник пролунали вітальні слова, в яких йшлось про значний внесок цієї фестивальної імпрези в культурно-мистецьке життя столиці України, в духовність її громадян.
Нагадуємо, що фестиваль «Мандруючі зірки» буде проходити он-лайн протягом наступних чотирьох днів по 25 листопада 2021 року.
Бажаємо всім приємних театральних зустрічей і вражень!
Прес-центр Єврейського фонду в України
Мета фестивалю - збереження та відродження єврейської культури в Європі і Україні, зокрема культури ідиш.
У 1997 році Єврейський фонд в Україні вперше ініціював проведення в Україні театрального фестивалю, присвяченого творчості класика єврейської літератури Шолом-Алейхема і його сучасників.
З тих пір фестиваль став одним з найпопулярніших міжнародних театральних фестивалів.
За ці роки у фестивалі взяли участь понад 100 театрів із 18 країн світу, а твори великого письменника та інших авторів звучали зі сцени на 10 мовах, включаючи його рідну мову - ідиш.
Протягом багатьох років фестиваль «Мандруючі зірки» визнається одним з кращих театральних проектів в області культур національних меншин України.
тевье

СПИСОК НОВОСТЕЙ :

Go to top