В Клубі Кабінету міністрів  України відбулася Рада міжнаціональної злагоди за участі Віце-прем'єр міністра і міністра культури України В. Кириленка, Голови Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин, народного депутата України НЕМИРІ Григорія, Голови правління Єврейського фонду в Україні Аркадія Монастирського та багатьох інших.

rada 007Під час багатьох виступів  були обговорені конкретні питання, які турбують зараз суспільство і керівників національних громад України. Це питання економічні і соціальні, адже від них залежить зараз активність  інститутів громадянського суспільства.
Зокрема, Аркадій Монастирський зосередив увагу присутніх на питаннях необхідності збалансованого підходу до сплати податків благодійними організаціями. А також підняв ще одну загальну проблему, яка турбує представників усіх етносів України. Питання посилення охорони пам’ятних місць і пам’ятників  на місцях масових розстрілів євреїв та представників інших народів, приміщень благодійних організацій та національно-культурних об’єднань.

Голова правління Єврейського фонду в Україні зазначив, що необхідно звернути увагу на відсутність охорони (освітлення, камер відеоспостереження, маршрутів міліції) біля  пам’ятників, меморіалів (зокрема у Бабиному Яру), меморіальних дошок, присвячених діячам культури, пам’яті жертв репресій, Голокосту і Голодомору, приміщень національних громад.
Особливо це необхідно під час релігійних свят, роковин трагедій, коли вірогідність провокацій найвища.

Віце-прем'єр міністр України В'ячеслав Кириленко відповів на всі  питання та пообіцяв сприяти вирішенню зазначених проблем.

СПИСОК НОВОСТЕЙ :

Go to top