«Україна та Ізраїль - разом назавжди» , «Україна підтримує Ізраїль», «Ні - терору» - під такими гаслами у середу, 28 жовтня 2015 року, в Києві відбудеться мітинг на підтримку Держави Ізраїль, яка вчергове зіткнулася з жахливою хвилею терору.

img 2015 07 23747319452Сотні киян, молодь та студенти, представники громадських, религійних та благодійних організацій зберуться о 14.00 під стінами посольства Держави Ізраїль, що знаходится на бул. Лесі Українки, 34.

Україна та Ізраїль - братні країни. В Ізраїлі живуть понад 300 тисяч наших братів і сестер, народжених на нашій землі. Це країна, яка багато у чому є взірцем для України, країна, з якою у нас близькі сімейні зв'язки. Українці ніколи не залишать свого брата у біді. Ми збираємось, щоб голосно промовити: Україна та Їзраїль - брати назавжди. Ми не полишимо наших братів і сестер в Ізраїлі на поталу. Україна й українці завжди готові стати на захист Їзраїлю, та разом з Ізраїлем побороти терор.

Громадянський рух, реформи та перетворення в Україні показали, що наші народи поділяють однакові цінності. І Україна, і Ізраїль хочуть жити у вільному, цивілізованому світі, розбудовувати свої економікі та співпрацювати задля кращого майбутнього цілого світу. Але останні прикрі подіі показали, що сусіди обох наших країн не поділяють з нами наші погляди на мир та сучасність.

Щоб об'єднати зусилля у подоланні терору, розвязаного проти наших країн, щоб українці та ізраїльтяни жили у мирі - саме для цього ми збираємось 28-го жовтня 2015 року о 14.00 у Києві на бул. Лесі Українки, 34 біля посольства Держави Ізраїль.

Запрошуються усі небайдужі!

 

СПИСОК НОВОСТЕЙ :

Go to top