За сприяння пані Інеси Лойфенфельд та Президента Єврейського форуму України і голови Громадської Ради освіти національних меншин МОН України А. Монастирського, також за підтримки Голови БФ "Заради Тебе" Юлії Гольденберг побачила світ книга Фелікса Львовича Левітаса “Бабин Яр. Долі і пам'ять”.

levitas23 вересня 2016 року о 12.00 в Національному інформаційному агентстві "Укрінформ" (вул. Б. Хмельницького 8/16) відбудеться презентація книги професора Фелікса Левітаса "Бабин Яр. Долі і пам'ять" і відеоальбому "Бабин Яр", який був підготовлений Єврейським форумом України до Меморіальних дат вересня.

В основу  книги Ф. Левітаса покладено спогади дитинства автора, його особисті нотатки, зроблені в різні роки в Україні, Польщі, Росії, Німеччині, Ізраїлі та інших країнах; спогади багатьох людей та їх оцінки гітлеризму та сталінізму у ХХ столітті.

У книзі Фелікс Левітас використовує значний корпус джерел українських архівів, документи і матеріали з колекції Ільї Михайловича Левітаса “Бабин Яр”, джерела фонду Ради національних товариств України та спецфонду періодики Національної Наукової бібліотеки України ім. В. Вернадського, джерела музею Яд Вашем (Ізраїль), музею історії Нюрнберзького процесу (Німеччина) та інші джерела.

Книга не претендує на історичну виключність. Її головна мета – згадати наших земляків, киян, яких забрав Бабин Яр, і низько вклонитися пам’яті тих людей, які своєю мужністю, дружбою і любов’ю перемогли цей Яр.

До відеоальбому, який буде презентований Єврейським форумом, увійшли всі документальні та художні фільми зняті в останні 35 років на тему Холокосту і трагедіі людей, які саме загинули в Бабиному Ярі.

Запрошуємо всіх журналістів на презентацію книги і відеоальбому 23 вересня в "Укрінформ".

Презентація проводиться за підтримки Єврейського форуму України та Благодійного фонду "Заради Тебе".

Прес-центр ЄФУ

 

 

СПИСОК НОВОСТЕЙ :

Go to top