За фактом проведення антисемітської акції перед будівлею ЛОДА МВС здійснює ретельну перевірку. За даними правоохоронців, в акції взяли участь близько 400 осіб різного віку, які по закінченню мітингу отримали грошові винагороди від 100 до 150 грн в одному зі скверів Львова.

Відповідно до попередньої заявки, захід мали проводити для того, щоб привернути увагу місцевих можновладців до проблем зубожіння і зниження рівня життя населення. Проте учасники тримали в руках плакати відверто антисемітського змісту, зокрема – «Ні євреям у владі», «Єврейське братство розпродає Україну» та інші, інформує прес-служба МВС України.

 

lviv 1

Згідно зі ст.161 ККУ (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності або релігійних переконань), умисні дії, спрямовані на розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності, або образа почуттів громадян у зв'язку з їхніми релігійними переконаннями караються штрафом, або обмеженням волі до 5 років.

Нагадаємо, більшість людей, які 22 липня прийшли на проплачений мітинг під будівлю ЛОДА, були підозрілої зовнішності і не могли чітко пояснити своїх вимог. Серед пікетувальників були й десятки дітей віком 14-16 років. У руках вони тримали плакати з антисемітськими гаслами – закликами усунути від влади євреїв.

Міліціонери, які спостерігали за мітингом, не перешкоджали проведенню антисемітської акції, пояснюючи тим, що це компетенція лише СБУ.

Додамо, що журналісти «Телеканалу новин 24» зафіксували, як учасники мітингу отримують гроші за участь в акції. Проте один з організаторів мітингу Олег Онаць запевняв, що грошей нікому не платив.

На цей час розслідування за цим фактом проводять і СБУ, і прокуратура області.

ZAXID.NET

 

СПИСОК НОВОСТЕЙ :

Go to top