Президент України Петро Порошенко прокоментував рішення щодо націоналізації "Приватбанку": "Опосередковано від стану справ в цьому банку залежить вся фінансово-економічна ситуація в країні".

51806471 copy 729x547"Вважаю своїм прямим обов'язком роз'яснити суть тих кроків, які вчора та сьогодні здійснені щодо "Приватбанку". Попри те, що йдеться про приватну банківську установу, ці рішення не є чиєюсь приватною справою. Вони безпосередньо стосуються приблизно половини дорослого населення України – фізичних осіб, які є його клієнтами. Рівно як і понад 50% відсотків усіх юридичних осіб, зареєстрованих в Україні", - зазначив він у зверненні.

За словами Президента, опосередковано від стану справ в цьому банку залежить вся фінансово-економічна ситуація в країні. Зокрема йдеться про те, що "Приватбанк" – це системний банк.

"Через це його не можна помістити в прокрустове ложе стандартних технологій оздоровлення банків. Саме тому ми вдаємося до безпрецедентного рішення – його переходу в 100% державну власність", - підкреслив Порошенко.

Він також запевнив, що держава бере на себе відповідальність і гарантує клієнтам недоторканість і цілісність їхніх грошей.

"Для посилення захисту вкладників "Приватбанку" у якості невідкладного я подав до Верховної Ради законопроект, який надає додаткові гарантії вкладів громадян у цій установі. Вони будуть такі ж самі, як для "Ощадбанку" – як для банку, що на сто відсотків належить державі", - додав Президент.

5 Канал

 

СПИСОК НОВОСТЕЙ :

Go to top