За рішенням міської ради, на сорока інформаційно-рекламних носіях – білбордах і сітілайтах – розміщено меморіальні плакати до Міжнародного дня пам’яті Голокосту.
Днепропетровск холокост
Всі вони виконані в єдиному дизайні, на них позначено дату “27 січня – Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту”, є підпис “Дніпровська міська рада”, а основний меседж в центрі плакату змінюється – є “У пам’ять про сто тисяч жертв Бабиного Яру”, є “У пам’ять про 1 100 000 єврейських дітей” і “У пам’ять про 6 000 000 євреїв”.
На деяких конструкціях, особливо в центрі міста, один плакат змінює інший, тому перехожі можуть бачити послідовно всі три плакати, в деяких інших місцях в ротації бере участь лише один вид плакатів, а на деяких конструкціях він є постійно.
«Це не ініціатива якогось чиновника, а колективна позиція керівництва міста та міської ради, – розповів ресурсу djc.com.ua Артем Неділько, керівник департаменту інформаційної політики, який розробив дизайн плакатів, – це наше принципове рішення – не просто вшанувати пам’ять безвинних жертв, але і підкреслити різні аспекти цієї трагедії. Ми багатонаціональне місто, і пам’ять про трагедію кожної етнічної групи – це наш спільний біль і спільна пам’ять».
«Для нас було дещо несподівано, коли ми побачили ці плакати, але ми вважаємо, що це дуже важливо – говорити населенню про такі трагедії, бо чужого болю не буває. Те, що це зробило місто, надзвичайно важливо, причому не тільки для нас, жителів Дніпра, але і для України і навіть за її межами», – зазначає керівник музейного відділу Всеукраїнського інституту вивчення Голокосту Єгор Врадій.
 
Джерело: goldameir.institute

СПИСОК НОВОСТЕЙ :

Go to top